Новини сайту

До уваги авторів курсів!

До уваги авторів курсів!

Колядич Марія Іванівна (admin) -
Кількість відповідей: 0

З метою забезпечення більш динамічного навчання на платформу дистанційного навчання LMS Moodle (Moodle.vnu.edu.ua) було добавлено новий інструмент  Super Video,  1інструмент, який розширює можливості Moodle, дозволяючи легко додавати відео YouTube, Google Drive та інші. Відеопрогравач автоматично регулює свою ширину, забезпечуючи оптимізоване відображення вмісту — ні надто маленького, ні надмірно великого. Крім того, Super Video надає пріоритет безперервності прогресу студента. Система автоматично зберігає момент, де студент зупинився, забезпечуючи плавне та персоналізоване навчання. Коли учень повертається до відео, програвач автоматично розміщує його саме в тому місці, де він зупинився, усуваючи необхідність шукати вручну. Інструмент Super Video створює звіти, надаючи викладачам інформацію про перегляди студентів. Цей детальний аналіз дозволяє постійно коригувати зміст і педагогічний підхід, забезпечуючи ефективну подачу матеріалу.

Kapture 

Kapture було додано  як надійну платформу для запису відео, що забезпечує можливість швидко та зручно створювати відеоуроки в Moodle, без необхідності інсталювати будь-яке програмне забезпечення на комп’ютері.

За допомогою Kapture  можна записувати аудіо з мікрофона та системного звуку. Крім того, завантаження слайдів, документів і електронних таблиць під час запису відеоуроку полегшує включення додаткового матеріалу, збагачуючи досвід викладача.

Технічна підтримка: Kolyadich.Mariya@vnu.edu.ua